| SamBureL a întrebat:

am o problema. o amica cand sa dezvirginat. a inceput sa se masturbeze, si ca sa nu o auda maicasa incerca sa nu scoata zgomote si de la un timp nu mai scoate nici un zgomot. si chiar daca face sex nu scoate. si e foarte speriata. ce ar trebui sa faca ca sa geme?

Răspuns Câştigător
| Ellzişor a răspuns:

God, nu e nimic rau in a nu scoate gemete. E pur si simplu de fiinta, eu spre exemplu pana nu sunt dea dreptul excitata nu scot nici macar un sunet. Doar daca am ajuns la orgasm. Sn altii care incep a geama dela o simpla atingere. Depinde de persoana.

16 răspunsuri:
| BloodMagickNecromance a răspuns:

Umm, esti sigur ca nu esti tu acela? (Numai ca tu iti bagi altceva, in fund.)

| TotEuBaiiIsBack a răspuns:

Daca erai fata, puteam sa jur ca tu esti prietena aia.

| NeneaGogu a răspuns:

Si ce te'ntereseaza?

| NeneaGogu a răspuns:

jura-te cum ti-e mai rau!

| xRainyDay a răspuns:

Extra fail.

| Uoana a răspuns:

Ti se vede p***arolling on the floor))

| delya91 a răspuns (pentru Uoana):

Si ce daca?

| Uoana a răspuns (pentru delya91):

laughing)) n-are nimic

| Uoana a răspuns:

Mai, nu te lua mai de NeneaGogu, e pretenu' meurolling on the floor

| delya91 a răspuns (pentru Uoana):

Scuze, nu stiam, dar e nostim tipu!

| Uoana a răspuns (pentru delya91):

laughing)))

| Vrajitor a răspuns:

O doamne... happy

| Disstrict a răspuns:

Sa o ****ti cum trebuielaughing

| RăspundLiniștit a răspuns:

Sunt mai multe solutii.In primul rand, sa se asigure ca nu are ceva in gura in timpul actului.In al doilea rand, sa se asigure ca aude, e posibil sa geama dar pentru ca a surzit sa nu-si mai auda propriile gemete (daca se masturbeaza eventual sa o cheme pe maica-sa)/daca e cu prietenul sa se asigure ca nici el nu e surd.Sau poate surzeste/surzesc numai cand o face/fac. 3. Daca nu e nici una dintre variantele de mai sus, sa incerce sa-l scoata pe prietenul ei spunandu-i ca e muta de fericire cand fac sex.

| Uoana a răspuns (pentru RăspundLiniștit):

rolling on the floor)))))))))))))))))))

| SamBureL explică:

Mda. ce copi straight face se vede ca aveti 12 ani si sunteti virgini :-J site-ul asta nu e facut pentru mistouri aiurea...