| Madamada1923 a întrebat:

Am un telefon Vodafone smart mini si de la un timp cand il deschidimi apare imaginea aceea normala de la Vodafone, se aude sunetul acela apoi ramane asa si nu imi arata lansatorul. L-am resetat complet si este tot la fel, ma puteti ajuta?

5 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Dă-mi nişte ciorbă şi te-ajut.

| suităr a răspuns:

Pune-l in spaghete.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii mai atent/a la ce categorie pui intrebarile de acum inainte, postand intrebarea la categoria Trivia/Amuzante ti-ai ucis toate sansele sa primesti un raspuns folositor. PACE!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate are viruşi, curăţă-l. Fă-i o baie în WC.