| DarthNiger a întrebat:

Salut, ce parere aveti despre toata treaba cu Area 51 si raidurile? Tot mai multe persoane vorbesc de acest lucru si unele persoane chiar au facut chestia asta, insa au avut noroc ca au scapat cu viata, eu unul cred ca o prostie foarte mare si in curand o sa auzim de un adevarat masacru.

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Și America are și ea aiuriții ei. E bază militară, și nu e joacă. La nebuni le aplică tratamente specifice, nu îi omoară nimeni.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu o sa fie cazul de ucideri si astea. Au ei grija de asta mai multe persoane.

| fanernest123 a răspuns:

Nu auzim de niciun masacru, stai linistit. Nu se va intampla nimic.

| DarthNiger explică (pentru fanernest123):

Te contrazic aici, sunt diferite filmulete pe internet cu persoane care au fost oprite de catre militari si amenintati cu armele, o sa se gaseasca oameni suficient de prosti incat sa faca un lucru necugetat si sa isi pericliteze viata, americanii sunt campioni la asemenea lucruri