| PLAYER11011 a întrebat:

Salut ma plimbam ieri cu copilul meu de 2 ani si cand am ajuns acasa nu mai era in carut. Ma uit pe geam l-am vazut afara si am sarit pe geam dupa el ca eral la etaju 7 doar apoi am alergat dupa el pana s-a transformat is optimus prime si s-a dus sa salveze pamantu, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| AureliusTPU a răspuns:

Lasa-l sa salveze pamantul si te-ai facut cu un camion gratis

3 răspunsuri:
| Michaeel a răspuns:

Il dai la stiri, macar mai faci un ban si poate ajunge faimos ca viorel si vulpita.

| DanielPH a răspuns:

Nu mai baga acid, animalule

| AlbaAura a răspuns:

Sa te trezești.