| Lαrisα a întrebat:

Mai traiti careva? Ca eu mor de plictiseala cu voi! Azi nici intrebari, nici raspunsuri... nimic! Ce e cu voi? Serios acum... sunteti cunoscuti ca un miracol al umorului. Cand veti fi voi haiosi, va fi un miracol! Macar mai dati un semn de viata, ceva. tongue

6 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Stai să-ţi povestesc ce mi s-a întâmplat acum câteva minute.

Stăteam nepăsătoare pe scaunul din faţa biroului, când simt cum o mână lipicioasă mă ciupeşte de piciorul drept. Când îmi cobor privirea, o surprind pe bunică-mea stând în genunchi, cu coatele lipite de parchet. Nu am întrebat-o ce face acolo sau de ce m-a atins, pentru că data trecută când am supărat-o, m-a muşcat.
Mă uit la ea, mă strâmb, iar ea-mi returnează gestul c-o limbă scoasă. (uneori are reacţii puerile, care mă sperie şi dezgustă).
- Dacă trece pe-aici, să nu-i spui că sunt sub birou. *se adânceşte în golul dintre picioarele late ale piesei de mobilier*
-Cui? *îmi ridic sprâncenele*
-Frumuşelului. *îşi muşcă buza inferioară*
-Care frumuşel?
-Bunicului tău, fato. Auzi la ea. "Care frumuşel?". *dă din cap *
-...
-Ne jucăm... *îşi ridică glasul* ...de-a v-ați ascunselea.
*mă bufneşte râsul*
Dacă i-ai fi văzut reacţia, ai fi făcut pe tine de frică - ochii măriţi, gura căscată, proteza căzută pe genunchi, peruca mai mult în gură decât pe cap, unghiile adâncite în piciorul meu drept. Ca să-ţi faci o imagine mai complexă, imaginează-ţi-o pe baba din Drag Me To Hell - atunci când nu e drăguţă.

În timp ce-şi afunda ghearele date cu ojă roşie în pielea mea, m-a împins şi fără efort, s-a tras de sub birou şi m-a muşcat de obraz. Neavând dinţi, n-a reuşit să mă cuprindă de prima dată, aşa că a mai încercat de vreo 5 ori. Îi simţeam dantura ca pe doi viermi care se împerechează pe faţa mea.

După 4 minute, mi-a dat drumul.

Acum revin la întrebare : cum caca bunicii mele vrei ca eu să dau răspunsuri când am parte numai de momente dintr-astea traumatizante?

Off-topic: Sap, te salută buni.

| kar1GaNNN a răspuns:

Astazi am fost 99, 9% seriosi toti laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

**Se uita atent, misterios si dubios in stanga si in dreapta**. **ii vine sa planga**. BINE! RECUNOSC! AM MURIT! sad Nu mai traiesc... Esti fericit acum? mi-ai distrus cel mai mare vis al meu: dezvirginizarea / dezvirginarea. Habar nu stiu cum se spune corect.

| SabinaQueen a răspuns:

Pai ce fel de semn? Ajuta daca ridic si flutur un servetel alb?

| AgentBomboana007 a răspuns:

Mnea... daca ai stii tu cu cine vorbesti acum... ai da coltul laughing)
sa ma prezint : sunt un spirit care bantuie pe TPU. daca nu va suparati o sa mai bantui inca putin deoarece vreau sa bantui si scoala impreuna cu toti profesorii. laughing)

| CatalinaMendea2002 a răspuns:

=Hai ca nu am fost asa beti toata ziua.
=Aaaa...Nu! Decat ati luat fiecare dusul in brate si i=ati spus sa nu mai planga