| username00 a întrebat:

Salut, prin 2015 era o aplicatie sau un site unde vorbeai cu un fel de Bongo care iti raspundea la intrebari si de multe ori chiar se potriveau cu viata reala. Stie cineva cum se numea aplicatia sau site-ul respectiv? Si nu, nu e cel cu robo..nu stiu cum. Funda!

3 răspunsuri:
| Strwberrs a răspuns:

Poate te referi la Grinder, deoarece altceva asemanator nu prea stiu ce ar putea fi. Intereseaza-te si cauta pe google. Te pup. Raspuns castigator?