| GOGAIE18 a întrebat:

Stiti glume de genu : Cand ai p***-n c*r ca piatra, poti sa canti ca Frank Sinatra? sau Il sti pe Dulap, care-ti dau cu p***-n cap?
Vreau si eu sa aflu mai multe glume (proaste) de genul asta. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Onixu?a a răspuns:

Heii. Puţin cidatlaughing
Păi eu ştiam una, nu te superi big grin
"Să-ţi dau m**e cu ciorapul şi cu *** îţi sparg capul"rolling on the floor)

| GOGAIE18 explică (pentru Onixu?a):

Stiu ca e ciudat si suna tampit... dar sunt haioase pe de o parte big grin

3 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Uhm,hai sa iti deschid si tie mintea laughing cu cateva.
Intrebare : Stii cum se F*T arici?
Raspuns : Ca oameni
Intrebare "Care are mai multi tepi ariciul sau aricioaica?
Raspuns "Ariciul unul in plus "
Intrebare " Daca iti bag o sfoaraca pe C*r si ti-o scot pe gura si la capatul de la c*r leg o *** si la capatu de la gura un c*c*t de care capat al sfori tragi?
Intrebare " Vrei sa facem o afacere? eu iti dau mu13 tu o vinzi "
Intrebare " Vrei sa facem o fabria de ciorapi? Eu fac calcaiu tu L@b@ "
Intrebare "Cand iti e in gat al meu caras, poti sa tragi aer pe nas? "
Intrebare: "Cine te f*t3 mai bine ca mine?"
Si mai ar fi destule dar... iti ajung astea.

| GOGAIE18 explică (pentru Liviu):

laughing)))))) bune astea. multumescwinking