| alex99866 a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Ziua mea este poimaine si am intrebat-o pe mama daca mi-a luat ceva cadou si a spus ca da. I-am zis sa-mi dea niste hint-uri (indicii) si a spus asta: Eu: Cam cat costa?
Ea: da un emoji cu bani multi aruncati
Eu: e legat de tehnologie?
Ea: nu
Eu: Am mai folosit acest "obiect" pana acum?
Ea: Nu, este ceva nou pentru tine. Si nu e legat de activitate fizica (sport).

Am nevoie de ajutor sa descifrez acest cod secret rolling on the floor) HELP!

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Să fie o pereche de șireturi?

| gemeni6226 a răspuns:

Nu e legat de tehnologie deci nu va fi telefon sau nimic din gama altex, nu va fi sport atunci tu ce preocupari mai ai in afara de electrice si sport ce ti-ar face placere? asa sa te gandesti ca asa gandeste si mama ta.

| gemeni6226 a răspuns:

Poimaine a trecut, adica data de 14 noiembrie ne spui si noua ce cadou ai primit?

| Bot_Alin_1992 a răspuns:

Poate e chiar un emoji