| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare mai delicata.
De ce lungimea penisului este egala cu lungimea degetului mare(de la baza lui) si de ce lungimea talpei piciorului este egala cu lungimea antebratului? Vreau sa va spun ca eu personal chiar am incercat aceste lucruri si sunt adevarate.
FUNDA!

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

De ce lungimea penisului este egala cu lungimea degetului mare(de la baza lui)

din cauza testosteronului, adica din uter se formeaza asta

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Ai putea dezvolta, pplease

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Desi in uter primesti o cantitate de testosteron apoi la pubertate, degetul inelar daca este mai mare ca cel arator inseamna ca ai avut mult testosteron in uter la concepere

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Ce ciudat! La notificari mi-a aparut ca mi-ai raspuns la intrebare, dar cand am dat click aici nu mi-a aparut nimic. Cred ca e un bug. Mai poti raspunde o data please? Cu un punct sau ceva ca sa vad raspundul

| minrest a răspuns:

La mine nu sunt nici macar pe aproape. Am luat degetul mare de la baza palmei.

| SkyPilot a răspuns:

La mine niciuna din ele nu e adevarata, iar diferentele sunt destul de mari.

| Hammurabi a răspuns:

Ai puța mică. (Sau degetul. Alege tu.)

| Panamax a răspuns:

La mine e invers.

| SkyPilot a răspuns (pentru Panamax):

Adica lungimea penisului cat a antebratului? big grin

| Raducons a răspuns:

Sunt adevarate am observat si eu.E bine asa cat ai vrea sa-l ai cat talpa piciorului, te incurca daca era asa de mare.

| Henrypericolpublic a răspuns:

Omul e făcut proporțional cu anumite masuri ca sa prindă bine la design.