| Honey_8888 a întrebat:

As dori sa faceti un comic in care sa apar si eu. Unul obisnuit doar ca sa ma introduceti si pe mineeee,, Honey``... Cel mai fain FUNDA

Răspuns Câştigător
| pinguinuVerde a răspuns:

Am eu unul. http://i.imgur.com/SSpYn.png

*aşteaptă un stupid*

6 răspunsuri:
| Bastet a răspuns:

Deci fi atenta:primul meu comic (probabil ultimul)
http://i.imgur.com/IJGQQ.png

leitar edit:facut in 2 minute

| Bastet a răspuns:

@IloveOVreaPeRalucaInapoi

picioare? ce-s alea picioare *creepy face*

Răspuns utilizator avertizat
| rockelle75 a răspuns:

Wtf? crezi că noi facem la comandăă?

| Honey_8888 explică:

Nu fii trist/a @BastetJelesteTPU, mi-a placut si desenul tau si pentru asta iti voi da in fiecare zi un vot folositor, un vot amuzant si un vot inteligent(asa vei face mai multe puncte). Pe curand!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Bastet: un cuvant: GENIAL rolling on the floor
Eu l-am vazut primasmug
Daaaaaarrrr. nu am observat ca nu are picioare, DE CE NU ARE PICIOARE? *isi smulge parul*