| GABYwow a întrebat:

as vrea sa stiu ce parere aveti despre jocul de cultura generala CONQUIZTADOR?

19 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Un joc oarecare.

| Foxie2 a răspuns:

Ar fi mai placut daca ar fi intrebari noi mai tot timpul, asa nu te-ai plictisi si nu le-ai invata pe de rost (uneori chiar fara sa vrei). Iar unele intrebari mi se par destul de stupide...ex cate stele are pensiunea x?
in fine la inceput mi-a placut acum nu ma mai pasioneaza.

| Rockart a răspuns:

Jocul e foarte ok, doar că sunt mulţi trişori (a.k.a hackeri, dar nu îşi merită numele), papagali (care învaţă răspunsurile pe de rost) şi ofticaţi (că nu-i aplauzi după fiecare răspuns corect).

| Wolfszeitt a răspuns:

E fain, iar dacă unul dintre amicii cu care joci e lemn, devine chiar hilar.

| LoveToHate a răspuns:

Mie imi place jocul,inainte jucam tot timpul,acum m-am cam plictisit,repeta intrebarile.
Cat despre intrebari, nu sunt toate grele, imi place ca intreaba si despre Mircea Eliade(in caz ca nu stii, e cel din poza mea de la avatar), il iubesc.
Am vreo 600 si ceva de jocuri, aproape 700. Evident, nu stiu tot, dar am mult noroc, aproape tot timpul le ghicesc.

| Zoet a răspuns (pentru LoveToHate):

Şi mie îmi place Mircea Eliade. big grin "Nuntă în cer" este superb!

| LoveToHate a răspuns (pentru Zoet):

Ma bucur ca-ti place.

| Xtadelo a răspuns:

... cand am vazut poza ta, mi-am amintit de marele concert rolling eyes laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai! deci ala nu-i joc ii Test.

| คlєxヅ a răspuns:

Lady Gaga la cuptor.

| Pawesome a răspuns (pentru คlєxヅ):

Cu sos sau fara?

| selysol a răspuns:

Am facut vreo 300 si ceva de jocuri si m-am lasat e cam plictisitor se repeta intrebarile... primaa data cand l-am descoperit imi petreceam o buna parte din zi dar acum nici nu mai imi stiu numele de utilizator sau jucator maa rog cum elaughing

| ƛƝƊƦЄЄƛ a răspuns:

Păi e mişto când înveţi întrebările şi ăia se oftică devil

| ImiUrascViata a răspuns:

Daca ai program de freeze ca sa cauti raspunsul nu are haz, sau cand se repeta intrebarile straight face. Ar fi amuzant daca l-ar face mai complex putin.

| Exxtremus a răspuns:

Jocul este pentru cei inteligenti. Am spart numai un turn din 3crying la Raluca si Razvanlaughing

| Luiza45 a răspuns:

E interesant dar la prima runda din Blitzgric sau ceva de genul jocul rapid cu greu nimersti anul potrivit si pentru cultura generala e Ok.Dar dupa 300 de jocuri incepi sa te lasi.

| Alexa843 a răspuns:

E super jocul, acum un an jucam zilnic si chiar invatam ceva jucandu-ma

| diana99999 a răspuns:

Este super

| Alexici a răspuns:

Păăăăăi,toți copii între 6 și 12 (cu mici excepții mai mult de atât) îl joacă. Ai prea puțin timp la dispoziție să răspunzi O.o. Prea multă inteligență pentru creierul meu. Deci trebuie să răspunzi corect și în limită de timp. Păi cum mai intru eu să caut pe Guagăl?:3