| anonim_4396 a întrebat:

~Salut TPU,

~Care știți vă rog e super urgent, cum deschid o pungă de "arahide decojite prăjite, cu sare" de la marca "Viață amendă/bună"(fine life)?

~Mă chinui de vreo 350 secunde(ce-i drept, 250 am scris această întrebare)

4 răspunsuri:
| gogu220 a răspuns:

La o foarfecă te gândeşti?
Şi în poză pari om matur.

| IonutCG90 a răspuns (pentru gogu220):

În poză. E si întunecată poza. P.S.: Am reușit fără foarfecă, a trebuit să folosesc nivel 2 din cele 10(de putere), inițial am crezut că e suficient nivel 1 de aiaoh go on. P.S.2: Sunt mai puternic decât tine, eu n-am nevoie de foarfeci.

| IonutCG90 a răspuns:

Hai că am reușit, până m-ați fi ajutat voi, se căsătorea râsul cu hiena. x_x

| irina4219 a răspuns:

Trage de punga sau ia o foarfeca.