| IonutCG90 a întrebat:

~Salut TPU,
~Ce mai faceți? De când nu ne-am mai auzit?!?
~Ah am uitat să vă spun un lucru foarte important, ah hai două.
~Facebook a anunțat recent că deschide un sistem de matrimoniale, un mod simplu prin care un EL si o EA pot declara in scris ca doresc să aibă o relatie(in felul lor). E o stire foarte fericită si cu speranță, cel puțin pentru unul ca mine.
~Și totuși, ieri am întâlnit in caz, și probabil sunteți mulți/multe d-ăștia cu burka pe voi.
~Să nu îndrăzniți fraților să cereți unei persoane de pe TPU numele sau mai ales un mesaj vocal pe WHatapp pentru că este o insultă maximă. Doar trăim în secolul 21, au legalizat căsătoriile gay, minciuna si mai orice, acum nu are importanță cu cine discuți ci doar să ii spui toate secretele si apoi sa aflii că de fapt e total altcineva si altceva si sa scrie undeva pe lună despre tine. Asadar, să fi-ți toți ascunsi sa nu cumva sa va dati numele sau identitatea mai ales celor ca mine, de preferat sa o faceti la cocalari si pitipoance că ăia sunt prezentul și viitorul. Gata, îmi cer scuze TPU pentru multele mele postări de astăzi, am încercat să mă revanșez pentru multele zile în care am fost absent, gata, închidhappy

1 răspuns:
| qVlad12 a răspuns:

Pai si care e intrebarea?