| Beniamin_Bondea_1997 a întrebat:

Salut TPU

Ce nume as putea sa imi pun pe canalul de Youtube?

Nu vreau sa ma lungesc asa mult,si de aia iti spun in mare.
Canalul meu este de voghing, tutoriale chelengi si unboxinguri asa ca eu mi-am pus prima data numele King beni pentru ca ma numesc Beni...dar nu prea mi-a placut ca multa lume il folosea asa ca m-am gandit sa imi pun numele Beni & Youtube...dar nici acesta nu mi s-a parut interesant si as vrea ceva original.
Si stiu ca eu trebuie sa ma gandesc sa fie original dar tot m-am gandit si nu am gasit asa ca m-am uitat pe net si am intrat pe un site de socializare si am auzit de TPU si mi s-a parut interesant asa ca am cautat si eu pe net.Si te-am gasit pe tine si de aia as vrea sa ma ajuti.Si te rog daca ai vrea sa ma ajuti sa nu imi alegi un nume complicat cum ar fi,, beniYT188bos" ci as vrea unu simplu dar sa se potriveasca cu ceea ce fac.
Multumesc daca ma ajuti, si stiu am zis ca nu vreau sa ma lungesc dar na.
Scuze!

1 răspuns:
| BogdanBz a răspuns:

Inainte de ati deschide un canal de Youtube, ti-as propune sa inveti sa scrii. IN SPECIAL SA STII CUM SE SCRIE FIX ACELE LUCRURI PE CARE TU VREI SA TE AXEZI PT CANALUL TAU ..Nu toti pustanii pot face asta. Ca sa ai un canal de Youtube de succes, trebuie sa fii carismatic, sa ai o dictie perfecta si sa ai aproape zilnic lucruri despre care sa vorbesti.