| Nam3less a întrebat:

Doresc și eu niște reckturi,maxime,cele mai tari pe care le știți, gen : " Ai nasul ăla zici că e ghidon de Pegas " " Mergi la baie de piși pe adidași " " Ai nasul ăla zici că e paletă de întors micii"
Mulțumesc anticipat!
OFER FUNDA!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Ai o frunte de bătut șnițele cu ea."

Sau, dacă vrei să înjuri: bip bip toți strămoșii, de la maimuță la Windows 10.

| PsyhoChild a răspuns:

Cand ma uit la tine simt cum creste prostia in mine.
Mat* este asa de proasta incat oamenii de stiinta nu o accepta pentru teste.
Esti asa de urat ca ma doare fata cand te vad

| costinvlad a răspuns:

Jar mananci si fum te caci, caci tu valoare ca un muc de prostie ai.

| GeneralR15 a răspuns:

Esti asa mare, ca la poza te buletin iti trebuie A4

| Nam3less explică:

Te* piși pe adidași.

| Anonimus4life a răspuns:

Ce față ai zici ca te-a calcat trenul.
Ai telefon samisugi si cartelă olingi.
Daca eram mata făceam avort.