| Fabian20 a întrebat:

dupa ce ma deconectez de pe facebook vreau sa imi apara in dreptu numelui meu un telefon si timpu de cand m-am deconectat...am inteles ca trebuie sa ma loghez de pe telefon, am facut'o si pe asta dar degeaba.imi spune si mie cineva ce sa fac?

6 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Da.Să schimbi categoria.

| Fabian20 explică (pentru Musique):

Sms...nu vreau!

| Speed99 a răspuns:

Ani, adu-mi calmantu'!

| Fabian20 explică (pentru Speed99):

Cine te supara prietene? probleme ceva in legatura cu postu meu?

| printesa00 a răspuns:

Pai...deci te deconectezi, apoi iti pare si aia dar pe calculator sau pe laptop! nu pe telefon!

| Fabian20 explică (pentru printesa00):

laughing am facut asta, nu mi-a aparut nimic...