| IonutCG90 a întrebat:

~Salut TPU.

~Hai că asta e cea mai grea!
~Caut și eu o fată mare, se mai fabrică?
~Nu am pretenții să fie bătrână de vârsta mea, nici foarte tinere, dar acolo măcar 14-16 ani, se poate!? Vă ascundeți ăi? Mă vă văd mă, măăă! raised eyebrows batting eyelashes
~Trimiteți mascații sau? puppy dog eyes :*:*

Răspuns Câştigător
| gogu220 a răspuns:

Cu greu dar se mai fabrică. Pot fi găsite pe la grădiniţe (dar nu e garantat), mici şanse la gimnaziu. La liceu doar daca e şaşie şi are dinţii stricaţi, dar cred că e luată şi aia, iar la facultate pierzi timpul degeaba. Ar fi o şansă la profa de mate, dar are peste 60, la cea de info nu te gândi, lucrează ea în Pascal, că aşa e diagrama, dar şi ea are chilometrajul dat peste cap.

1 răspuns:
| Krax256 a răspuns:

Oh tu...pedofil mic...