| FilosofulDepresiv2022 a întrebat:

Salut, TPU.Mi-am intalnit in sfarsit iubirea vietii cu care m-am insurat, dar ai mei nu sunt de acord cu ea.M-am intalnit cu iubita mea, gândaca Octgha din imaginatia mea si le-am spus alor mei.Mama a inceput sa planga si nu de fericire asa cum ma asteptasem eu, iar tata vrea sa ma duca la psihiatru.Toti oamenii carora le-am spus asta spun ca sunt nebun.Na chiar am lasat-o pe gandaca mea sa vorbeasca prin mine ca sa le demonstrez ca e reala, dar nu a mers.Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Iubirea nu are bariere deși va doresc toată fericirea din lumea, măcar asa știm ca îți poți satisface partenera ))))))

7 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Nu știam că se poate și cu gindaci... Cum se numește aia, zoo?
happy

| helpforyou a răspuns:

Gandaca ta te asteapta in pat de o saptamana pentru sex si tu ai timp de povesti. Cred ca vei ramane cat de curand doar un mititel ganda-ganda-cellllllll.

| iulia0514 a răspuns:

Casa de piatra și copiii frumoșii happy

| DonEduardo a răspuns:

Ce ai fumat baiatule? Eu stiam ca tu esti normal la cap.

| FilosofulDepresiv2022 explică (pentru DonEduardo):

Am vazut o intrebale troll pe reddit identica cu asta si mi-a venit si mie cheful happy!

| Spr_Cristina_1998 a răspuns:

Ai auzit de stricnina? 10mg in ceaiu de dimineata comprimate solubile. dupa care inainte de asta sa iti iei bilete spre mecsic

| Violleta2022 a răspuns (pentru Spr_Cristina_1998):

Tu bun simt nu ai?
Cum naiba recomanzi otrava?
De ce nu o iei tu, daca este atat de buna?