| May2001 a întrebat:

Spuneti-mi va rog intamplari amuzante la liceu. Ce v-a facut sa radeti in timpul anului scolar?

3 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

In '81 in pauza eu si cea mai buna eleva din clasa, cea mai frumoasa fata a scolii ne uitam intr-o revista de adulti occidentale. Astea erau absolut interzise in Romania. Ne-a prins profu de tehnologie, ne-a luat revistele, dupa ore m-am dus sa stau de vorba cu el si era cu alti profi toti cu ochii umflati pe reviste. Dupa 2 zile i-am dus 3 sticle de vin si mi-a dat revistele inapoi. Putea sa ne exmatriculeze pe amandoi, nu era cum e azi scoala. Din astea vrei? Mai tare nu am.

| justanotheruser99 a răspuns:

Proful meu de mate e cam impiedicat laughing odata a rasturnat catedra laughing

| Iunix a răspuns:

Nu e nimic amuzant la liceu...