| Adryan28 a întrebat:

va rog sa-mi spuneti si mie cum sa fac sa-mi pun nume cu (culoare) sau in culori in jocul return to castle wolfenstein multiplayer. Dau funda cine ma ajuta.

2 răspunsuri:
| Adryan28 explică:

Dany183 sa stii ca am gasit si se poate sa-ti pui numele in culori. Si se face cam asa:
- intrii in consola jocului acolo unde trebuie sa-ti scrii numele(culorile sunt de la 1 pana la9) si de ex 1-rosu, 2-verde, 3-galben, 4-albastru, s.a
-casa pui numele in culoare tastezi asa: ^1 si vei scrie cu rosu de ex(^3 Adryan) si scrii cu galben. Am postat asta pentru cei care nu stiu si vor avea nevoie.

| Dany183 a răspuns:

Nu cred ca se poate...