| TibiDT a întrebat:

Salut vreau si eu niste statusuri amuzante inventate de voi.

Răspuns Câştigător
| ღCurcubeeSiUnicorniღ a răspuns:

Norocul bate la uşă o singură dată, dar ghinionul are mai multă răbdare

Toti banii pe care ii am o sa-mi ajunga pana la sfirsitul vieti... cu conditia ca o sa mor maine la ora 17.00

Cum iti asterni, cum vine altul si se culca in locul tau

De ce sa bei si sa conduci, cand poti sa fumezi si si zbori?

Ca tine gasesc si in RECYCLE BIN…Ca mine nu gasesti nici pe GOOGLE

Da, stiu ca sunt prost...Dar cand ma uit in jur prind curaj…

Daca dragostea e oarba... cumparai ochelari!

Fa-ma, doamne, pasare sa ma pot caca pe toti.

5 răspunsuri:
| SlєndєrGirL a răspuns:

Nu ai creier sa gandesti singur?

| MoarteaLaConserva a răspuns:

Ai încercat la alimentară? Chiar lângă pită, salam și guță.

| Fintommi a răspuns:

Acesta trebuia sa fie un status amuzant...trebuia

| ThatOneGuy a răspuns:

Prietena mea este ca si Ferrari-ul din garaj...Nu am un Ferrari, si nici un garaj

| craks a răspuns:

Nu ma suporti? Ia-ti draga un scaun si asteapta sa-mi pese!
Opriti planeta... vreau sa cobor...big grin
Toti se plang ca nu au bani - dar ca nu au minte nu se plange nimeni happy
Vorba aia : Da-mi, Doamne, rabdare! Ca daca imi dai putere ii omor.
Unii oameni imi sunt precum gandacii, nu mi-e frica de ei... dar mi-e SCARBA!

Vreau ca la mine sa fie totul ca in poveste... dar se primeste ca in banc...

Cind cuprinzi o fata cu bustul mare... intr-adevar simti ca intre voi ceva exista.
Sper ca te-am ajutat funda? big grin