| darctron a întrebat:

Salutare TPU, când mergem la război, că m-am plictisit de stat acasă degeaba

Răspuns Câştigător
| Lixandranumelamisto a răspuns:

Cand o sa moara Iliescu

14 răspunsuri:
| mentholinks a răspuns:

Cu cine sa mergi la razboi? Ca majoritatea is cocalari in tara aia.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Am eu un razboi de tesut la casa parinteasca. Poti sa scapi de plictiseala.

| Saiko10 a răspuns:

Hai in sectorul 5 din Bucuresti ca avem programata o bataie cu niste cocalari, nu uita toporul.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru Saiko10):

Dupa ce termini acolo hai si la Iasi, ofer cazare si mancare. Armele le luati de acasa de la voi

| Saiko10 a răspuns (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Am o combinatie de cutit de bucatarie si maceta, macelar ma fac.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru Saiko10):

Stai potolit cu jucariile alea, daca vrei te "ajut" eu cu un cutit afgan curbat, te taie ala in jumate dintr-o data laughing

| darctron explică (pentru Saiko10):

Stau în Burdujeni Suceava, doar rutinălaughing)

| Saiko10 a răspuns (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Du te ma, beau frumos un litru de tuica si scuip pe ei, ii le topesc carnea de pe oase.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru Saiko10):

Bai acu stateam si ma intrebam care e mai tare... Tuica sau parfumul lor "de firma" luat din Obor sau mai stiu eu de unde laughing

| Saiko10 a răspuns (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Aia este apa amestecata cu elephant foot de la cernobil(daca stii la ce ma refer) daca nu, cauta.

| darctron explică (pentru Saiko10):

Ohoo ești bun de chelner

| Saiko10 a răspuns (pentru darctron):

Nu prea, ca daca comanzi ceva nu o mai primesti, o beau eu.

| Antisistem11 a răspuns:

Asta nu decid eu nici tu nici macar politicienii.decizia asta se află doar în mâinile a câțiva oameni care fac averi uriașe de pe urma războiului.mai bine ti ai dori pace decât asa ceva.