| beligan a întrebat:

Schimb de mame?
http://www.youtube.com/watch?v=g3T4Y3WYCck&feature=youtu .be
variantă iudeo-crestină!

8 răspunsuri:
| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Buna.
Asta am mai vazut-o pe "Religie" daca nu ma insel.De ce ai mai pus-o pe T/A?
Prieteneste iti zic, nu te supara:Nu aduce "mostre" din ce e pe Religie pe T/A.Sincer,n-am chef sa vad in doua locuri aceleasi prostii.
Sper ca intelegi.
Pa-pa.

| beligan explică (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Ok.
Daca nu vrei sa vezi, leagă-te la ochi!

| zurick a răspuns:

Vad ca ai pus-o pe T\A.

| beligan explică (pentru zurick):

Trebuie sa mai si radem, nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
E foarte amuzant!
BAFTA!

| GiAnca a răspuns:

Bun.

| Earthroot a răspuns:

Si pe roaba egipteanca scria mare:Made in China.

| beligan explică (pentru Earthroot):

Pe perioada crizei economice guvernul roman va asigura slujbe pentru someri. Ele vor fi oficiate de preoti, pastori, episcopi, mitropoliti, patriarhi rolling on the floor