| BadBEver a întrebat:

Scrieti-mi niste bancuri tari, mersi

9 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Și mie mi-e lene să caut pe gugăl.
Cu plăcere.

| Furculingură a răspuns:

Ştiu că l-am mai postat.

Un cioban îţi păştea oile pe camp, sprijinit in bâtă, privind impasibil şi netulburat de nimic iarba verde şi cerul albastru. La un moment dat aterizează la câţiva metri de el un OZN. Ciobanul rămâne în continuare impasibil şi priveşte netulburat ce se petrece. Din OZN coboară un extraterestru ciudat, care nu avea cap ci doar un gat ceva mai lung. Face câţiva paşi spre cioban, se opreşte lângă acesta şi dintr-odata din gâtul sau neobişnuit iese un alt gât.
Ciobanul rămâne nemişcat, privind indiferent la extraterestru. Din cel de-al doilea găt al respectivului iese, ca un telescop, încă un gât şi încă un gât, şi încă un gât, şi încă un gât.
La care ciobanul în continuare sprijinit de bâta sa, îi spune apăsat şi fără să clipească :
- Tu-ţi gâţii mă-tii!

| Speed99 a răspuns:

Ai auzit de site-ul mirific si inlocuibil de cautare Google?

| ww2Totenkopf a răspuns:

Merge Bula la plimbare si vede un copil care era cat pe ce sa fie lovit de un tramvai. Bula il salveaza si il intreaba:
-Cum te numesti copile?
-Adolf Hitler.

| Crâstoşelul a răspuns:

Cu plăcere.

| moilolyta09 a răspuns:

E greu sa cauti?!

| Luka杀手的女孩 a răspuns:

Mie prea lene si e atat de departe.