| Bot a întrebat:

Se da un lac adanc. In mijlocul lui se afla o insula. La un moment dat, într-o zi un barbat vede un tractor pe insula... Tractorul nu a fost transportat de nimic si nici nu fost construit acolo. Cum a ajuns pe insula?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost adus iarna? Cand era inghetat lacul?

| Anonimus905 a răspuns (pentru anonim_4396):

Se spargea gheta...Tractorul are in jur de 8 tone

| Joker1958 a răspuns (pentru Anonimus905):

E jon deer sau ce laughing)) de are 8 tone?

9 răspunsuri:
| AnneBre a răspuns:

Aşa simplu.

| totElodia a răspuns:

Insula in lac? S-ar putea ca insula aia sa fi fost malul lacului, si mi se pare tipic sa gasim tractoare pe uscat... cred.

| βėan a răspuns:

Idem @totElodia.Cum barba lu' Vasile sa fie o insula intr-un lac?

| Wehrmacht a răspuns:

A fost o bucata mai mare de pamant acolo care acum e inundat si aramas tractorul ala la suprafata pe ce a mai ramas din pamant?

| RobYnRobYn a răspuns:

Prin apa sau cu un NGOC rusesc happy

| Anonimus905 a răspuns:

Pe un pod.

| Monsterrr a răspuns:

Cred ca era nevastă sa.