| Zabbyel a întrebat:

Simpaticiile mele love strucklove strucklove struck, in loc sa pierdeti timpul p'aici, mai bine ati invata sa *gatiti* rolling on the floor)))))rolling on the floor)))))rolling on the floor))

rolling on the floor)))))))))rolling on the floor)))))))))Ati fi in stare sa prajiti un "cartof", cu tot cu coaja >:

Pofta Buna love strucklove strucklove struck

12 răspunsuri:
| lunarwolf a răspuns:

Tu ce-ai fumat?

| Pricked a răspuns:

ddar nu este adevarat

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Wow,ha ha, am ras ca la inmormantare.

| Copac13 a răspuns:

As bai nemernicule tu tragi pe nas si pe mine nu ma chemi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă vei continua să tastezi ca un cocalar se vor plictisi de tine.
Stai, s-au plictisit deja. :v

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

E rasist, plin TPU de d-astia...auzi sa ma prajeasca.

| doreal a răspuns:

Prea multe fete zambitoare! Ma doare capu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru doreal):

happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy
happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy
happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy
happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy
happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy

Posibil ca astea sa fie de ajuns? confused

| doreal a răspuns (pentru anonim_4396):

Merci, acum am nevoie de un algocalmin...

| anonim_4396 a răspuns (pentru doreal):

rolling on the floor))

| kyliejenner a răspuns:

Ce?

Răspuns utilizator avertizat