| anonim_4396 a întrebat:

Sotia unui vames facea amor cu amantul, cand aude cheia in usa si pasi in hol
-Ascunde-te repede in sifonier ca a venit sotul meu acasa, i-a spus amantului
Sotul cum a intrat in dormitor a inceput sa caute in stanga si in dreapta, Se uita sb pat :
-Aici nu e! se uita in baie
-Aici nu e!
Cand sa se uite in sifonier apare o mana cu o suta de euro si zice :
-Nici aici nu e nimic...

Un cersetor cauta cutii goale de bere, vede o femei pe care o intreaba :
-Nu va suparati, aveti cutii goale de bere?
-Arat eu a femeie care bea bere, raspunse intepata femeia
-Dati-mi atunci niste sticle goale de otet

Un pacient, pe masa de operatie, este intrebat de chirurg :
-Ce varsta aveti?
-Peste o luna fac 40 de ani
-Vai ce optimist sunteti, zise medicul

Doi octogenari, Ion si Marin, stateau de vb in parc :
-Cum o duci cu sanatatea Ioane?
-Bine mai Marine, am mai progresat, inainte faceam pipi pe bombeu acum am avansat mai catre sus, nu mai e novoie sa ma deschid la slit
-Eu mai Ioane o duc mult mai bine, mi-am facut program sa fac kk la ora 7 dimineata
-E foarte bine daca ti-ai invatat organismul asa
-E bine pe p... a matii ma, ca eu ma scol la ora 8

Ion catre Marin :
-Marine, ce crezi tu ca legatura este intre fund si ochi?
-Este mai Ioane, este, odata am primit un picior in fund de m-au trecut lacrimile
-Asa e Marine, si eu am primit o palma peste ochi de m-am umplut tot de rahat

Marin si Ion ciobani, din cauza gerului napraznic s-au culcat unul langa altul si pe la miezu noptii Ion il intreaba pe Marin:
-Ma Marine, au eu bag seama ca te freci pe dansa, asa-i?
-Da ma Ioane, zise Marin fara rusine
-Bine ma, da simti ceva?
-Nu ma nu simt nimica
-Atunci freacati-o pe-a ta ma!

2 răspunsuri:
| Pralină a răspuns:

@Rosianta nu a inteles absolut nimic din ce ai zis da is sigura ca e ceva dragut

Oricum @TILICA foarte tari glumelaughing am vazut ca tu de obicei pui glume de calitate pe site spre deosebire de unii a caror nume*se aude vantul; iustinel*nu il voi pronunta pui glume chiar foarte bune! Tine-o tot asa!laughing

P>S 1 Martie placut la toti!love struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc ca esti aici si intervii stirnind zimbete."Bag sama"la rindul meu, ca se perinda multa lume pe la taraba ta.Multi vor spune ca taraba e totusi taraba.Eu ramin la concluzia ca, indiferent de "impresii"sint "oameni"peste tot.