| alabalaportocalala a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste bancuri scurte, statusuri... orice! dar amuzante!

Răspuns Câştigător
| MBG a răspuns:

Daca vulpoiul e siret, vulpea e fermoar

Ofer o vila cu piscina, 3 mertzane, 1 elicopter si 1 milion de dolari celui care NU citeste acest mesaj,,, DECI,,, cine e castigatoru

Culmea profesorului:

copii, ora viitoare va dau lucrare neanuntata!

doi mosi stau pe o banca. unul zice:ma o vezi pe tipa aia moare dupa mine! da de unde stii.pai n-o sa moara inaintea mea

vrei messenger de 777 mii de ori mai rapid? n`avem` laughingthinking

stau 2 fantome la taclale :-Auzi... da u crezi in oameni?

Daca purecii ar lumina ca licuricii, Romania ar arata ca Las Vegas laughing

dnd mi-a fugit calculatorul!laughinglaughing

Doamne beat am fost aseara,,, cum sa fac sa ma imbat iar?

Lui Dumnezeu ii plac dobitocii si prostii...ca daca nu-i placeau nu facea asa de multi laughing

si daca ramurile bat in geam,, si daca ramurile bat in gemangryangryangryXma enervez si tai copaculaughing

FOoie verde solz de peste uite prostu cum citestelaughing

Du-te tare vino lent pentru mine n-ai talent
Du-te lent si vino tare pentru pentru mine n-ai valoare

carei culmea nesimtzirii?
sa impingi o baba p scari si sa o intrebi unde sa grabeshte rolling on the floor :p

Am praf in ochi pentru artisti, praf in nas pentru rockeristi, praf de pusca pentru manelisti, te fac praf daca mai misti! "

Cand eram tanare fecior, eram spaima bancilor, umblam noaptea la furat, spargeam cate-un bancomat

intr-o curte erau doi copii, pe unul il chema gheorghe si pe celalalt il chema tacsu la masa

am doua palme. cine le vrea?

fac teme ca altceva nu am primit de la scoala

Cum deschide un politist o sticla de vin? Vine politistul, pune sticla pe masa si deodata zice, " POLITIA, DESCHIDE! "

Ma uit la luna.Luna e superba. ma uit la tine.MAI BINE MA UIT DIN NOU LA LUNA

Cand mor sa imi scrietzi pe cruce BRB

revin in 2 minute.de nu apar mai citeste o data status

a fost o data ca niciodata un prost care statea sa se hlobeze la statusuri laughing (te-ai prins?)

grea e viata si pustie cand te caci si nai hartielaughing))

bai nu te mai holba la statusul meu!

nu's la PC...decat la calc...laughing

culmea politetei:sa bati la usa cand iesi afara

ion:ghita.ghita.ghita
ghita:de ce ma trezesti mai ioane
ion:am vrut sa iti spun ca poti sa dormi linistit ca am eu grija sa nu te trezeasca nimenihappy

DNAS - Departamentul National Anti Scoala

Sunt un tip frumos, cu ochi albastrii, blond, cu vila, piscina vreo 12 masini, nu vreau nimic doar ma laud! rolling on the floor

status expirat...

Daca Superman e asa de destept.de ce isi ia chilotzii peste pantaloni? [thinking]

Culmea prostiei: sa conduci cu 1-0 si sa iei bataie cu 0-3 laughing))))

Culmea zgarceniei :
Sa faci carti de vizita si sa nu le dai la altii.

culmea dresajului:sa dresezi un catel de usturoi

fundita?

6 răspunsuri:
| MBG a răspuns:

Ce fata ai cand imi citesti statusul

Nu este important sa castigi…este important sa-l faci pe celalalt sa piarda.

DND! D(da-te)N(nene)D(dracu)

Taci in liniste!

N-am bani de status I-am cheltuit pe avatar

Citeste acest status pâna la capat daca vrei sa te casatoresti cu mine

Invisible.pentru idiotii cu intrebari stupide…

daca ti-e foame – mananca sare : o sa-ti fie sete!

La pescuit…Nu deranjati si nu dati BUZZ cã-mi speriati pestii

Adevarul n-are pret, de-aia n-am de-ales si-ti vand minciuni

Sunt perfect sanatos…asa mi-au spus vocile din capul meu.

cine zice ca n-am sentimente…se inseala …le las de fiecare data afara.

Cel mai important nu este sa stii … mai important este sa ai telefonul celui care stie.

Inteligenta va urmaerste dar voi sunteti mai rapizi rolling on the floor

Cand ma gandesc, ca te gandesti, ca ma gandesc la tine, gandeste-te ca ma gandesc, ca te gandesti la mine.

Ai grija sa nu calci in cioburi ca te spargi in figuri.

Mergem la scoala sa nu ne plictisim acasa...

,-*?^'~*-., _,.-*~Bogdy ~*-., _,.-*~?^'*-,

,.-~*´¨Z¨`*?~-.¸-(_Bogdy_)-,.-~*´¨Z¨`*?~-.¸

Am avut o seara foarte placuta. N-a fost seara asta, dar nu ma vait.

Cand eram mic eram obisnuit sa-i fac cu mana domnului politist. Acuma m-am zgarcit... ii arat doar un deget

Te-a durut… cand ai cazut din rai?

Am vrajeala necesara pentru orice domnisoara

Voi radeti toti de mine ca sunt diferit, iar eu rad de voi ca sunteti toti la fel.

Le doresc la toti dusmanii mei 3 masini in fata casei: Salvarea, Politia si Pompierii!

Viata e un joc de cacao… dar macar are grafica buna.

La inceput n-o iubeam, acum o iubesc ca la inceput

M-am nascut sa fac fite … Nu sa le suport pe ale altora

Hey am ceva ciudat in calculator. Ah, era poza ta.

Lui Dumnezeu ii plac nebunii si prostii…. ca daca nu-i placeau nu facea atat de multi!

Voi faceti ce puteti ca noi facem ce vrem!

3 Fraieri au fugit 2 au fost prinsi iar al 3-lea citeste acest statustonguetonguetongue

Stau pe scaun ma gandesc tata crede ca citesc dar gandinduma la tine s-a rup scaunul cu mine laughing

Daca Dumnezeu nu exista nu pierzi nimic daca crezi in El, dar daca El exista si tu nu crezi pierzi tot!

cel ce poate zambi cand lucrurile merg foarte prost s-a gandit deja pe cine sa dea vina

Am invatat sa zambesc cand eram trista si lacrimile mele nu se mai opreau am invatat sa uit si sa iert dar imi este foarte greu sa nu ma gandesc la tine...

Sa poti sa crezi daca altii te inseala, sa poti sa te ridici cand altii te doboara, sa poti pastra ce altii vor sa alunge, sa razi chiar daca sufletul plange, si cald tu sa ramai chiar daca afara ninge...asta-i arta de a invinge

toti vor sa ajunga in rai... dar nimeni nu vrea sa moara...

Un om a spus candva o vorba mare, iarta-ti dusmanii pentru ca o sa-i enervezi mai tare

sunt foarte tare...nu ma face sa fiu beton

De cand s-a inventat fuga is cel mai tare la bataie...

Pumnul=partea de vorbire care iti muta maxilarul si iti pune intrebarea:"mai vrei?"

cand m-am nascut toti radeau iar eu plangeam, cand o sa mor toti o sa planga iar eu o sa rad

El vorbeste prostii doar cand deschide gura ca in rest e OK

| MBG a răspuns:

|)) |\| |)) - dau branza la mouse. Nu da-ti buzz ca se supara si da ignoretongue

Brb! Am cazut pe ganduri si mi-am rupt mana!

fac baie nu ma deranjati ca nu stiu sa inotlaughing

DND.nu t mai uita asa la ststusu meu, ca nu vezi ca se rusineaza, si cade netu

in padurea cu alune aveau casa 2 pitici vine pupaza si spune DND ca nu's aici

DND invat pisica sa latretonguetonguetongue

ma dau cu sania pe razatoarelaughinglaughinglaughinglaughing

N-am bani de status I-am cheltuit pe avatar

DND omor timpul cu paleta de muste big grin

DND incerc sa numar o bilabig grin

D. N. D am amendat o vaca

dnd ma plimb cu pluta prin WC

Trei maimute au scapat de la zoo. Una a fost prinsa uitandu-se la TV, alta jucand fotbal, iar a treia…citind acest mesaj

dnd,,, imi culeg telefonul de pe jos

ma balacesc DND ca te stropessc

DnD DaU FoC La AeR

DND. bunik la PC. face comm pe hi5. poate va lasa si vouarolling on the floorrolling on the floor

BRB,, alerg un melc

Dumnezeu a zis sa fie lumina iar cei de la electrica a zis teapa!

DND! am plecat sa numar infinitul!

D. n. D ma uit pe fereastra sa vad daca trece timpu'

Nu sunthappy Vorbeste in punga si cand ma intorc imi dai pungarolling on the floor

DND imi caut cainele pe care nu il am

Nervosangrysau Fericit happy nu stiu Sigur DND Pana Ma Gandesk

BRB.indrept banane happy

ce este intre pamint si soare...Raspuns=si

fundita PLS!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gasesti o gramada pe http://www.yeti.ro

| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute

| jacobtim44 a răspuns:

Un cerc de prieteni nu se face cu compasul…
Prea multi prosti pentru o tara asa de mica…
Exista doua cuvin...
VEZI MAI MULTE PE http://pedanny.blogspot.ro/

| adrianaioanated a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute