| BUBULINA a întrebat:

-Stii bancul cu avionul albastru?

-?

Răspuns Câştigător
| anad a răspuns:

Replica ar fi :nu-l stiu dar imi place culoarea?

13 răspunsuri:
| cretzufinish a răspuns:

Da... dar nu vi-l zic laughing

| carminaburana43 a răspuns:

Nu, de ce nu ne-ai impartasit-o?

| Pho3nix a răspuns:

Nici eu nu-l stiu dar imi place culoarea.

| Dragosgan a răspuns:

Doua avioane zboara pe cer:Unul albastru unu alb! Cel albastru era plin, al doilea era gol. Cel alb zice celui albastru:Tu esti plin, eu sunt gol, dar tu nu mai benzina in rezervor...

| Dragosgan a răspuns:

Un avion zboara pe cer...si zboara ce zboara...si cei de la NASA trimit o racheta in el ca zbora prea mult!

| andytza a răspuns:

@Dragosgan avioanele folosesc drept combustibil benzina sau kerosenul? Ah, era un banc sec, nu m-am prins big grin
@BUBU-LINA da il stiu, era o data un avion albastru si nimeni in afara de mine nu avea nimic impotriva, vroiam sa fie roz laughing

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

Nulaughing
ia uimeste-marolling on the floor

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

@dragosgan l-am citit de 5 ori ca sa-l inteleglaughing

| X...yop...x a răspuns:

Ia uimeste-ne tulaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce neaparat albastru? Poate fi si violet?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu dar imi place culoarea

| robert4ev3r a răspuns:

Nu-l stiu, dar e foarte fain laughing.