| Vizitiul a întrebat:

Sunt curios care a fost primul barbat care a descoperit "pestera femeii" si cum a facut-o, voi nu?laughing

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| anad a răspuns:

Eu cred ca Adam! Eva si-a acoperit cu o frunza padurea si pestera (imediat ce a realizat ca sunt goi), dar probabil vantul a smuls frunza. Adam a vazut padurea si, ca orice vanator, a pornit s-o exploreze!

| Bacemi a răspuns:

Probabil mirosea a peste si manat de instinctul de conservare omul a coborat in pestera.( No offence, e o categorie aparte )

| madia a răspuns:

Cred ca te referi la Pestera Muierilor din comuna Baia de Fier, nu?

| madia a răspuns:

@Alexandraaa Da, stiu la ce se refera... Duuuh.

| 80Cris a răspuns:

Pai primul cica a fost Adam, sau nu thinking
Cum a facut-o? La repezeala...

| TPMTotiPentruMine a răspuns:

Eu ma gandeam ca de fapt femeile au descoperit ``stanca` barbatilorrolling on the floor

daca vrei sa mergem asa pe termeni dinastialaughing

nu?batting eyelashes