| anonim_4396 a întrebat:

"Sunt fericit, astazi m-am indragostit/Poate sa-mi cada-n cap si o caramida..."Continuati?

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Te-am mangaiat pe par usor/ Peruca ti s-a dat pe spate/Si-nfocat/ Chelie-am sarutat...
Rbig grinar, poate in cap sa-mi cada si-o caramida/ Sunt fericit/Cred ca m-am indragostit.
Ai coborat din troleibuz/ Mi te-ai aratat intreaga: schiopatai/ Un ochi de sticla-aveai. R.

21 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Cad pe jos si ma ridic mai ametit decat eramlaughing

cami
| cami a răspuns:

...eu tot beat,
voi fi de dragoste
precum luna printre valuri,
care mana printre tauri! laughing

| Bacemi a răspuns:

Sunt fericit incat si lacrimile mele rad / Ma pierd prin zambete si viata.

nony
| nony a răspuns:

... dar mai bine, nu laughing

| anaid a răspuns:

Asi saruta pana si`o omida... e ca rimeazalaughing

| d33a a răspuns:

Poate sa-mi cada in cap si-o caramida ...ca nu am nimic si o sa vad in loc de inimioare rosii... stele verzi laughing

| Allegria a răspuns:

Sunt fericit, astazi m-am indragostit/Poate sa-mi cada-n cap si o caramida/si o sa strig/cupiiidooon, m-ai ametit!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Caci sint si-asa destul de ametit incit nu voi mai simti lovitura.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stie chiar nimeni melodia?"Am cunoscut-o in tramvai/Proteza i-a cazut din gura/Si din gat, venea miros urat/Poate sa-mi cada-n cap si o caramida/Sunt fericit! Astazi m-am indragostit!(cu aproximatie)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si ce daca sunt un om cu capu spartlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma ridic cu capu spart

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deja mi-a cazut, sunt naucit
cadou ma grabesc sa-ti intind
Erai frumoasa cum rar mai vezi
m-ai naucit cu acei muc... ochi verzihappy
eram in transa si dansam
fara muzica si in poseta-ti umblam.
N-ai spus nimic, erai timida
asta pana am aflat ca te-am luat gravida.
Am stat prin parcuri si m-ai gasit
acum de-as fi sa nu te fi intalnit.
Cadou pe 14 iti aduc
Iti dau papucii nu te mai.ascult.

LA MULTI ANI TUTROR INDRAGOSTITILOR, MAI ALES TIE MAKTUBbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc, nebundupatine!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cine canta piesa?

| anonim_3132 a răspuns:

Cine canta mel asta? imi poti lasa un mesaj privat te rog frumos>big grin

| jankistu a răspuns:

Nu cred ca ai vrea

| absoluta a răspuns:

Nu stiti nimic. v-o zic eu
Ne-am intalnit in trolebuz
Era mare-n-ghesuiala
Mi-ai zambit, de cur eu te-am ciupit
Poate in cap sa-mi cada si-o caramida
Sunt fericiiiiit cred ca m-am indragostit
Te-am mangaiat pe parusor
Peruca ti-a cazut pe spate
Si-nfocat chelia ti-am pupat
Poate in cap sa-mi cada si-o caramida
Sunt fericit cred ca m-am indragostit
Te-am mangaiat pe sanusor
Simteam buretele ca-i moale
Si ti-ai pus, un sutien in plus
Poate in cap sa-mi cada si-o caramida
Sunt fericit, cred ca m-am indragostit.
Cand ai iesit din trolebuz
Mi te-ai aratat intreaga
Schiopatai, picior de lemn aveai
Un brat ca o aripa si-un ochi de sticla
Sunt fericiiiiit ca idila s-a sfarsit!

O nota va rog. scuzati ca nu am respectat semnele de punctuatie.

| noru a răspuns:

Melodia o gasiti aici : http://www.youtube.com/watch?v=moJwSpAKOco

| Nicu_Sandor_1982 a răspuns:

Sunt fericit... astazi m-am indragostit

| oanytta a răspuns:

1.Ne-am cunoscut in trolebuz/Era mare-nghesuiala/Mi-ai zambit/De fund eu te-am ciupit/Dar, poate sa-mi cada-n cap si o caramida/Sunt fericit/Astazi m-am indragostit

2. Te-am sarutat usor pe obrajori/Simteam proteza cum iti clantane in gura/Din gat venea miros urat/Dar, poate sa-mi cada-n cap si o caramida/Sunt fericit/Astazi m-am indragostit/

3. Te-am mangaiat pe sani usor/Simteam buretele cum se-nmoaie/Si ti-ai pus bretelele prea sus/Dar, poate sa-mi cada -n cap si o caramida/Sunt fericit/Astazi m-am indragostit/

4. Tandru te-am atins pe par/Dar am ramas cu peruca in mana /Vai! si-un ochi de sticla ai/Dar, poate sa-mi cada-n cap si o caramida/Sunt fericit/ Astazi m-am indragostit/

5.Nu conteaza chiar deloc/Ca mai ai doar un smoc in capul ras/In schimb ai parul sub nas/Dar, poate sa-mi cada-n cap si o caramida/Sunt fericit/Astazi m-am indragostit/

6.Si-am coborat din trolebuz/Nu m-am mai mirat ca ai picior de lemn/Asta e un semn/Ca, chiar daca ma paleste si un buldozer/Sunt fericit...astazi m-am indragostit

7.Inelul de logodna ti l-am pus/Pe degetul mare fiindca altele n-aveai/C-un zombi semanai/Dar, poate sa-mi cada-n cap si o caramida/Sunt fericit/Astazi m-am NENOROCIT!