| Adda24 a întrebat:

Sunt trei camere in care esti obligat sa intri si sa alegi in care ai putea sa supravietuiesti:1: o camera plina cu criminali inarmati pana in gat care te-ar face franjuri imediat
2:o camera plina cu lei nemancati de 5 ani
3:o camera cu gaz toxic care te-ar intoxica pe loc.
Raspundeti si explicati alegerea. Cel care raspunde primul, dar si corect primeste FUNDA!

Răspuns Câştigător
| ɔɐıɔ a răspuns:

Camera cu lei pentru ca leii sunt morti deoarece nu au mancat de mult timp si au murit

7 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Lei de aia. verzi, de care imi cumpar ciocolata? smug

| LoL a răspuns:

Prima camera.m-as imprieteni cu criminalii si impreuna am cuceri lumea devil

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Camera a-2-a-nimeni nu rezista 5 ani fara mancarewinking

| AnaBlackVampire a răspuns:

Daca sunt nemancati de 5 ani sunt morti.

| TheDubstepMan a răspuns:

O camera cu gaz toxic imi pun masca de oxigen sau dau drumu la geam sau dau eu alt gaz ca sa parfumez laughing

| BredPit1 a răspuns:

4. camera plina cu bunaciuni smug

| ZK a răspuns:

Normal ca a doua ca doar is morți daca nu au mâncat de 5 ani LOL!