| Miyukii a întrebat:

Sunteti la scoala.Profesorul pleaca din clasa si aveti o ora in care sa faceti ce vreti in afara galagiei.Profesorul se intoarce daca faceti galagie. Ce faceti? Li niste totala...Activitati! Idei?

Răspuns Câştigător
| Dash a răspuns:

Plecam in liniste acasa...

9 răspunsuri:
| Bastet a răspuns:

I silently kill everyone

| Musique a răspuns:

*slaviti fiind clasa a 7aA*
atata`i trebuie aluia sa plece, ca nu stam linistiti shame on you

| CrowUp a răspuns:

Paiiii! Jucam Fete baietii Baietii fete.
Vorbim in cea mai mare liniste(soptind)

| DraPraaHaarp a răspuns:

A8a A din scoala noastra niciodata nu este lasata fara profesor decat in pauzelaughingdeoarece daramam scoalalaughing

daca se mai intampla sa ne lase noi ascultam muzica la casti, mancam, barfif, baietii jpaca capra[ in liniste cateodata chiar daca nu reusesclaughing], altii mai iesim afara pe geam de la etaj, ne plimbam in grup, acum depinde, dar jucam carti, bancuri, ne mai scriem temele, cam astea le facem in liniste si pacelaughing

| Musicmakesmefree a răspuns:

Am fost lasati singuri o dat si am sarit pe geam din scoala si am lasat pentru profa care trebuia sa vina la urmatoarea ora un bilet pe care scria Plecati la baie din motive urgente

| Zøєy a răspuns:

Noi daca am fi lasati singuri am incepe sa vorbim intre noi, sau sa ascultam muzica, unii dintre noi se bat, si in caz sa nu se intoarca, inchidem usasmug si lipim pe usa un biletel : "Suntem in carantina momentan.Pericol de intoxicare cu praf! Nu intrati!"

Răspuns utilizator avertizat
| gaby_1815 a răspuns:

Pai sunt multe activitati : citit, jocuri pe telefon, jocuri cu colegii, concurs de bancuri si multe altele...astea imi plac mie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Săcs.