| Ro0oBerT a întrebat:

Te culci seara ca orice om normal iar cand te trezesti realizezi ca esti intr-un OZN si esti legat de maini si picioare, iar in jurul tau sunt numai extraterestrii... ce faci? laughing Cel mai amuzant raspuns primeste funda :X

Răspuns Câştigător
| Brâncuşi a răspuns:

Wow...ce intrebare, pai in primul rand nu am chef sa ma gandesc deoarece totul e un vis...pentru tine sigur,devenit realitate,daca ar fi cum ai scris as intreba in pasareasca daca sunt de acord sa bem o bere, apoi vizionam un film, preferabil Real Steelhappy apoi iesim pe marte la o plimbare nocturna, cu ochelarii de soare si multa bare, ca doar stiti ca eu VARA NU DORM:d Hmm, extraterestii..bha deja mi-e frica sa dorm singur, numai cat am vorbit despre ei stai sa ma duc sa dorm cu Bunabig grin smug.

23 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Mă culc la loc.

evenso
| evenso a răspuns:

Nu stiu ce as face, dar presupun ca as dori sa comunic cu ei si sa le conving ca nu sunt persoana potrivita pentru testari laughing dar m-as lasa rapita pentru o vreme cu conditia sa ma lasa sa le filmez tongue

| Autumnfeelings a răspuns:

Mă culc la loc?

| simaalex98 a răspuns:

Scot un M4A1 îi ciuriu pe toti dupa aia dacă nu mor ma duc la un second-hand si le iau la fiecare cate un vibrator ca apoi sa îmi dea drumul si cand ajung acasa activez camerele din vibratoare si postez pe tube8 si youtube...

| Ciufulituuu a răspuns:

II INJUR laughing si le zic lasati`ma sa plec da normal in limba rusa laughing

| DarkBlood32 a răspuns:

Il sun pe JB rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tot ma-ti legat, puteti sa imi taiati parul de la subrat?
Multam si numa'bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma trezesc din vis

| iKeel a răspuns:

Mă transform în şoim, şi apoi în Ochi-De-Şoim, şi îi omor pe toţi şi mă întorc acasă să beau lapte, şi mă urc înapoi în navă ca să mă culc pe patul ăla, că e mai confortabil decât patul meu.

| umbrax a răspuns:

Incep sa ii injur in limba lor extraterestra de mama masii lor sa ma deslege odata

| ayosmdk a răspuns:

Incerc sa ma ciupesc de brat...

| LaNaibaa a răspuns:

Le zic sa-l ia pe Fuego, nu pe mine laughing poate le face o serenada

| Xtadelo a răspuns (pentru LaNaibaa):

Le canta impodobeste mama bradul rolling on the floor

| Ađřıαηηα a răspuns:

Ma pis pe ei rolling on the floor

| Ađřıαηηα a răspuns (pentru Ađřıαηηα):

Pardon scuzati-mi raspunsul vulgarbatting eyelashes
Ma pipi* pe dansiibatting eyelashes

| DWDT a răspuns:

Fac asta:

http://www.google.com/......tp?/imgres

. De fapt. El sigur e deja acolo

sau.
http://www.google.com/......tp?/imgres
sa-mi aduca o cafea

sau...
http://www.google.com/......tp?/imgres

| LikeACandyxD a răspuns:

Pai, in primul rand iau cheia super sonica si incerc sa ma dezleg, dar nu functioneaza, apoi merge. Dupa deschid usa si vad gunoaie spatiale (O nu! Sunt in spatiu!) Inchid usa si sunt inconjurata de extraterestrii. Il gadil pe comandant si zice ca imi da cheia daca il invat cum sa nu doarma vara. Ii spun ca nu sunt cea mai potrivita persoana ca sa il ajt cu asta. Asa ca il aduc pe Connect-R si mie imi dau drumul. Sfarsit big grin

| georgeggg a răspuns:

Ma pis pe ei de frica si dupa realizez ca e vis ii transform in cacaturi mirositoare si ii bag in canal. Dupa ma duc sa beau un pepsi rece...

| Amplifier a răspuns:

Pai daca e un vis:Rup chestiile cu care sunt legat ii iau la tranta ma arunc din nava si ajung pe pamantbig grin

| mada7255 a răspuns:

Hmm pai as face in felu urmator leas zice use bip bo bops dfsiu bdfjs bjsbn jsbfbds jbdx sughsg nksiugws hf hrdj yefus hhghjsbh bds dsgiduhs shdgdsjjbfs usfdsigf hufdxg ufhushgjjuj guhdshfhhs u uhsfusfkjsfhsif uisdfushfy usefusfsjjjhvibgh yhsdfusg ysgusdg uasndhsjv uv bfhu hg iuyh g u uyg uiyg ui

| bogdan543 a răspuns:

L-as chema pe Chuck Norris prin telepatie

| Oliven97 a răspuns:

As muri de frica ma sperie extraterestri

| AnutaC a răspuns:

Rog sa ma mai lase un pic sa dorm, oricum mai am timp pina ce mama o sa ma scoale...:d