| DrunkShepp a întrebat:

Te rugam sa mai arunci o privire asupra textului pe care l-ai scris adineauri.
Robotelul care tocmai l-a citit nu l-a putut posta, fiindca punctele de suspensie pe care le folosesti din belsug i-au cauzat o migrena.
Serios vorbind, te invitam sa mai reduci din "..." si "...", fiindca sunt destul de deranjante pentru cei care iti vor citi postarea.
In plus, abuzul de puncte de suspensie dilueaza mesajul si denatureaza intelesul. Robotelul iti multumeste in avans!

Vedeti ce se intampla daca pun prea multe puncte...frate aza cu Robotelul a fost geniala!

6 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Punctele astea.ca punctele...dar cum o fii cand incepe sa scrie ladyj o intrebare despre bibber? cred ca il baga in coma...

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Saracu robotel face scurt-circuit cand citeste intrebarile si raspunsurile lui Lady jeg

| Bastet a răspuns:

Roboţi? se dau la tine.

| Ingerash a răspuns:

Saracu robotel.eu numai cu puncte de suspensie scriu
Ii cauzez migrene mereu

| FreshDreams a răspuns:

Iti dai seama cate migrene are pe zi?

Răspuns utilizator avertizat