| AnaEindragostita a întrebat:

Știu că am gresit categoria dar vreau sa stiu la toate intrebarile pe care le-am vazut (nu numai la mine) am vazut ca este dat cu stupid chiar daca a raspuns corect...
ma enerveaza
cei care fac asa sa se duca... si acolo sa raman ca nu avem nevoie de c... in TPU
voi ati vazut?

Răspuns Câştigător
| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Dar n-ai vrea sa ne scutesti de observatiile tale?
Multumesc anticipat pentru stupid!

12 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Spune-ti oful Ana, spune-ti oful.

Inainte sa sariti cu Stupid uitati-va la categorie!
*deja simte gustul stupidului*

| pinguinuVerde a răspuns:

Eu îţi dau dreptate,chiar dacă alţii sunt răutăcioşi, mereu se dau stupizi cu sacul, habar nu am cine dă...şi mi se RUPE.
Sper să se adeverească ce zici tu acolo.

Baftă.

Răspuns utilizator avertizat
| Mitsa a răspuns:

Si care e problema noastra?
Esti cam enervanta, serios.
Si daca vreti dati'mi cati stupizi vreti, ca nu ma doare nici in spatele garii de stupizii vostriiiiii!

| AndaWest a răspuns:

Eu dau stupid celor care cer funde, poa' sa fie si mama

| AnaEindragostita explică:

Bine daca eu va deranjez comunitatea va avea cu o fata in minus. chiar daca eu intru pe fiecare zi pe asta bravo! felicitari ati creat un minus la revedere!

| ticaela a răspuns:

Ana are mere big grin

| Chocolatewithvanilla a răspuns:

Buna. ''domnisoara'' daca nu iti convine poti sa pleci. toti avem dreptul sa dam calificativ asa cum credem noi de cuviinta, si tu NU ai niciun drept sa ne INTERZICI! in loc sa ii critici pe altii mai bine invata sa vorbesti corect din punct de vedere gramatical si respectuos. Ti-am cerut parerea? Daca nu, nu ti-o da! nu ai raspunsuri ca sa zic asa '' bune''. Sunt perfect de acord cu NoOneCanJudgeMe; KazimirSiSotia; NOBODY cat si cu MitsaŞiTudorrrr.

Ti-am raportat deja intrebarea.

| Chocolatewithvanilla a răspuns:

Drum bun si cale batuta! sa nu te mai intorci! sincer ar trebui sa te astepti la astfel de raspunsuri pentru ca ai pus o astfel de intrebare... daca te-ai suparat... TREABA TA si asta e strict PROBLEMA ta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu dai mereu raspunsuri stupide mai ales ca soliciti "funda" la fiecere din ele. trebuie sa fi batut in cap ca sa cersesti dupa funda...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba eu tin cu tine! @Kazimir, sa stii ca nu cersim dupa funde! POate raspunsurile noastre sunt folositoare, si atunci avem voie sa cerem funda! Eu nu cer funda daca raspunsurile mele sunt bune. Si mai exista aia care zic ca dau vot, si iti dau stupid, desi u ai raspunsu corect, ca asa le pica lor! Si uitati ca eu vam dat stupid. Sa stiti ca se apreciaza calitatea raspunsurilor, nu parerile! Asa ca da, nu avem nevoie de asa ceva pe TPU. Ori dati stupid pentru un raspuns cu adevarat prostesc, ori iesi de aici ca noi ne chinuim sa ajungem experti, nu sa veniti voi sa ne stricati munca cu un vot ca voi nu stiti sa apreciati cat ne chinuim noi sa raspundem!