| soraluisatan a întrebat:

Tot internetul e full de Gaystin ala! pentru fani:ce vedeti la el? pentru cei de la t/a: ma primiti si pe mine?big grin promit sa i fac zile negre lu' jblaughing))))

18 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Dacă îl urăști pe jb, nu înseamnă că trebuie să stai la t/a. Adică, dacă ar fi așa, mai mult de jumătate din TPU ar fi la t/a.

| MasterOfDisaster a răspuns:

Nu ai nevoie de permis ca sa postezi raspunsuri/intrebari pe t/a/
ei, nu putem sa ii facem „zile negre" lui jb, dar putem sa enervam obsedatii de jb.
ps:intrebarile gen„ma primiti si pe mine la t/a? ca il urasc pe jb."
sunt de prost-gust!(la fel ca cersitul de fundite)

| NOBODY a răspuns:

ăăm.vedem că are o chilă de gel în cocărul ăla spaniol de pe cap.este total neepilat, dar în același timp cu 7 pătrățele pe abdomen lăsate de o tavă.

| AndutzaAndu a răspuns:

Da nu mai puneți întrebări din astea, frate, că nu-i un club privat T/A-ul și nu ai nevoie de parolă sau permisiune ca să poți să postezi întrebări/răspunsuri aici.
TPU este o comunitate, nu T/A rolling eyes, de câte ori trebuie să zic?

| AudImagini a răspuns:

Poate nu ai observat, dar asta e tot o întrebare legată de JB

| Comy a răspuns:

Te-ai autoprimit deja

| Șâret a răspuns:

Se vede câtă atenție îi acorzi, dacă-ți pui în nickname Jb laughing
T/A nu înseamnă doar să îl urăști pe JB (chiar și aspectul ăsta mă îndoiesc că-l simți). Înseamnă mult mai mult și...ai față de pițipoancă, mă înșel?

| Radioactive a răspuns:

Tot ce era de spus deja a fost zis de cei cărora le-am dat voturi...

| ĐoarUnPunctuleţ a răspuns:

Mie îmi place să dau "DISLIKE" love struck.
Vechea şi idioata întrebare : "mă primiţi şi pe mine?"

| ĐoarUnPunctuleţ a răspuns:

* ironică* Meeeersiiii mult de toooot pentru stupid love struck.

| ISaidHelloToMe a răspuns:

*academic mode on*
Noi, cei de la Trivia/Amuzante nu suntem doar anti- Justin Bieber. Suntem amuzanti, creativi si inteligenti.
*academic mode off*
Intra si nu mai bate la usa!
*casca*
Devenim asa plictisitori...Mai anima cineva situatia?

| TraficantaDePufarine a răspuns:

Băăăăăăi, frate! Abia am scăpat de @Gogu şi acum vii tu cu întrebăi stupide? Repet : aici intră cine vrea şi ies doar fanii jb sau cei stupizi... so...

| LadyInBlack a răspuns:

Asa cum au spus si altii pentru a posta la categoria T/A nu ai nevoie de permisiunea celorlalti/parola/etc. Faza cu "ma primiti si pe mine?" e de prost gust, sa presupunem ca primeai de la toti cate un "jet!", ce faceai? Ii luai in considerare si iti anulai si contul ca sa fii sigura ca nu ii deranjezi? Nu prea cred...
T/A nu este o secta de oameni care il urasc pe Giastin Baibaron si care il doresc mort, ci o categorie la care se posteaza chestii amuzante (bineinteles ca pun unii niste intrebari/afirmatii asa seci ca nu mai razi 2 zile). Desigur ca se face misto pe seama tipului (asta daca e baiat), dar nu e el spuma site-ului sau a categoriei, daca ar fi s-ar numi "JB" nu "T/A".
Nu ii poti face zile negre lui Giastin pentru ca el habar n-are de existenta ta (sau a Romaniei), poti doar sa razi de disperatele astea care se viseaza cu el de gat. :-&
P.S: Nu ma afecteaza daca imi dai stupid/nefolositor. Stii cum se zice : "Nu te poti c*ca in gusturile si parerile omului." happy

| soraluisatan explică:

So...jet!

| OtvloveR a răspuns:

Deci i hate gaystin si am stat destul pe sex si adolescenti...can i come? pleaseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

| Tasya05 a răspuns:

Esti patetica! Da, tot internetul e full de Justin! De ce? Pt ca e un baiat talentat si ftt frumos!
Ce vad la el?
1. Are cei mai frumosi ochi din lume!
2.Ador zambetul lui.
3. Iubesc vocea lui!
4. Ador freza lui! (si cea noua si cea veche ).
5. Este un baiat bun la suflet. ( a donat 100.000.000 dolari Japoniei, a facut melodia,, Pray'' special pentru orfanii, a spus ca este impresionat de orfanii din Romania si ca vrea sa ii imbratiseze si sa le ofere dragostea pe care nu au avut-o din partea parintilor! http://www.google.ro/......http?/url
5. Melodiile lui te fac sa te simtii mereu mai bine.
6. Este zapacit! :))
7. Isi adora fanii.
8.Imi place cum se imbraca.
9. E superrrrrr frumos!
10. E doar un copil!
Te-am lamurit?
Si cu faza ca promiti sa ii faci zile negre lui Justin, tu chiar crezi ca pe el il intereseaza! Ar putea toti romanii sa il urasca si tot popular ar fi! :)) Deci nu te mai agita fato pentru ca nu ii faci lui zile negre! El are destui fanii! Nu ii mai trebuie! Are destule fane care il iubesc si care ar face totul pentru el!

| brunett3 a răspuns:

Calling him FAKE won't make you REAL,

Calling him DUMB won't make you SMART,

Calling him WEAK won't make you STRONG,

Calling Justin Bieber UGLY won't make you BEAUTIFUL,

Calling him MEAN won't make you NICE.

Calling him GAY won't make you STRAIGHT!

Calling him RUDE won't make you POLITE He is a true inspiration for people who think they cant follow their dream!

Haters gon` hate!

anonim_4396
| Anonim a răspuns:

Scopul nostru nu este să îl terorizăm pe JB, dude straight face.

Haaai haii promitee.

P.S.: nu prea eşti de T/A. Ai văzut că pe aici se face misto de JB şi repede şi tuu chatterbox