| UserName450 a întrebat:

TPU, azi o sa ma duc la scoala de la 7 fara 5 pentru ca e Ziua Pamantului. Chiar e adevarata chestia cu stingerea luminilor de afara si din interior si oprirea aparatelor nefolositoare? Colegului meu mai mic la inaltime ii e foarte frica de intuneric, desi nu se uita la paranormal, dar si mi-e frica putin. Chiar se sting luminile de pe Pamant?

Răspuns Câştigător
| Ely167 a răspuns:

Se sting doar in anumite locuri. Acum depinde daca in zona ta s-au stins in anii trecuti. Nu se sting pe intregul Pamant.

1 răspuns:
| TiberiuFasole a răspuns:

Da, si o sa mori cel mai probabil pentru ca o sa vina mama sa-ti dea tigaie-n cap pentru ca nu ai stins lumina.