| UserName450 a întrebat:

TPU, nu mai suport. Nu mai merge sa ma abonez! Un youtuber roman face live pe Youtube, vrea mai multi abonati, dar mie nu-mi merge sa ma abonez. Am si canale secundare si acolo merge, dar pe cel principal nu mai merge. Ce sa fac? Ca m-am abonat doar la 10-15 oameni.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te-ai abonat la el de pe mai multe canale e normal sa nu te mai lase. E o chestie de protectie. Daca nu era, ar exista youtuberi si cu miliarde de abonati (falsi).

| Jrr_Klaudiu_1995 a răspuns:

Este un bug termporar de la Youtube.