| FootFella a întrebat:

Tu cat timp petreci la toaleta, incearca tranzactiv efect laxativlaughingce ma enerveaza reclamalaughing

5 răspunsuri:
| CioCĂlătiCăăă a răspuns:

Am mai vazut de 16.000 de ori intrebarea asta pe aici!

| Yummi a răspuns:

Stiustraight face parca am fi o tara de constipatirolling on the floor)

| TheBloodyRoses a răspuns:

Numai pe tine? laughing E tampita! Si ca sa-ti raspund la intrebare : petrec cam 1-2 ore.De ce? Mereu uit sa nu mai dau SMS`uri din baie! Mereu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Absolut. Cea mai tampita reclama. Era una mai de mult cu o gramada de oameni care tuseau foarte zgomotos incontinuu. Ma scotea din minti!

| Sunshine18 a răspuns:

Daca stau 30 de minute pe zi...dar nici macarthinking
-ce-ai facut azi?
-eee mai nimic
a stat pe wc toata ziuastraight face
zau...penibila reclamayawn