| TURB0X a întrebat:

Tu ce ai face dacă ai fi un Moș Crăciun pe care nu-l cunoști?

Răspuns Câştigător
| Goete a răspuns:

As merge in Tibet, pentru a medita si a-mi cunoaste propriul meu Eu.

| TURB0X explică (pentru Goete):

Forța Ardealul!
Văd că tu mereu găsești răspunsul potrivit la dilemele vechi cu care omenirea se confruntă de astăzi și până ieri. Deci, respect pentru asta domnule pisică. Dumneavoastră sunteți ca un lagar de piersici. Mi-ai redat dorință de a sari din avion fără parașută și inapoi, ca să pot să ating norii și să găsesc paradisul ascuns al elefanților zburători care mănâncă iaurt cu nutella de scorțișoară presată în țigarete.
Ham, ham-ul!

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu inteleg intrebarea ta

| TURB0X explică (pentru RAY):

Trebuie neapărat s-o înțelegi? sad

| RAY a răspuns (pentru TURB0X):

Intrebarea ta e interesanta si in mod stiintific, ce suntem constinta sau corpul nostru?
sa spunem ca as ajunge intr-un alt corp si mi-as pastra constinta oare as fi eu? sau ar fi altcineva, inseamna ca constinta noastra este acele legaturi neuronale sau trupul nostru, imagineazati sa existi fara corp dar sa fi constient cum ar fi

| RAY a răspuns (pentru TURB0X):

Tu ce crezi, daca ti-as sterge memoria ai mai exista TU?