| dorianpopafan2 a întrebat:

Tu te-ai gandit vreodata la asta? http://i.imgur.com/eHKZo.jpg

17 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Beţivă recunosc că sunt o fană înfocată a berii, dar sinucigaşă nu sunt. Aşa că prefer doar să mă îmbăt. http://www.myfacewhen.com/138/

| Musique a răspuns:

Deaia gândesc de 3 ori înnainte.

| PotcaPădurii a răspuns:

Eu am si facut-o...

...de cate ori n-am baut o bere si aveam halucinatii ca un sarpe in forma de funie ma strange de gat, in timp ce eu dansez din buric in poala lui Winnie.

| blueangel99 a răspuns:

Nup. Nu sunt nici sinucigaşă, nici beţivă-_-

| XxBalonasheeXx a răspuns:

Probabil ca nu thinking

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Da,dar numai ca scaunul era cu barbie

| WhiteWolf7 a răspuns:

Da, de multe ori, doar ca dupa m-am gandit ca nu are rost sa fac o asemenea tampenie, vreau sa-mi folosesc si sa-mi traiesc viata.Si cand zic "traiesc" ma refer la o traire plina de adrenalina, betii si concerte heavy/hard(stiti voi la ce ma refer).
Wtf? Ce tot zic? Asta e t/a...
Pai in primul rand m-am gandit la asta de enspe mii de ori dar cand ma hotarasem odata sa o fac am vazut pe un canal de sport pe unu care sare cu parasuta de pe un bloc, iar pe fundal mi se pare ca era Black Sabbath-Iron man, deci nu am mai facut-o si m-am hotarat sa-mi traiesc viata imbatandu-ma cu adrenalina, trezindu-ma cu bere, culcandu-ma cu vodca etc, etc.
Sfarsit! Ce poveste impresionanta, nu?
*ploua cu stupizi, ca intotdeauna, de care, ca intotdeauna ma doare in CU.R*

| Narcis2007 a răspuns:

Numai eu stiu...

| BOOBZen a răspuns:

Eeehh,doar cand urmeaza ora de biologie (profa are cea mai proasta metoda de a ne asculta la lectie)

| dadasssssssss a răspuns:

S-a gandit Mo din RObotzi. Eu nu...

| infires a răspuns:

Nu că m-aş lăuda...

| AnemonaP a răspuns:

Ce tare e rolling on the floor sa mor eulaughing

| yoshiXD a răspuns:

Nici chiar asa.

Vreau sa dispar sa nu stie nimeni unde sunt... cine sunt XD la asta m-am gandit.

| Dejit a răspuns:

Nu vreau astaaa!

| Michiiiiiiiiii a răspuns:

De n ori!

| whatevernvm a răspuns:

Esti praf.

Răspuns utilizator avertizat