| bogdan324 a întrebat:

Uitati! l-am gasit pe gayber in cs 1.6! si uitati ce i-am facut=))

http://images.cheezburger.com/......86ea79.jpg

PS:am facut imaginea in rage builder

18 răspunsuri:
| AudImagini a răspuns:

Psss, man, vrei să îţi spun un secret?

Nu îmi pasă
asdfghjklasdfghjklşasdfghjklasdfghjklkasdfghjkl

| bogdan324 explică:

Ba daca nu aveti o parere buna atunci nu comentati!

| bogdan324 explică:

@myself retardoman ii zici lu tactu

| bogdan324 explică:

Myself distrusa e mata care a fost violata de 10000 de negri si a scos o combinatie de jafra-corcitura care esti tu! Pupincurist detected:myself!

| bogdan324 explică:

Ba cap de **** eu stau pe ce vreau cand vreau dar tu nici macar nu ai implinit 8 ani la ce comportament ai, asa ca vorbeste frumos pana maicata si taicatu nu te mai lasa la pc.

| bogdan324 explică:

Tu incerci sa te aprei dar nici sa injuri nu stii, stiu ca esti prea prost pentru asta, si expirata e curva de mata care are 100 de ani

| bogdan324 explică:

Si inca ceva, eu cred ca comentezi urat pentru ca esti un gayber! gayber detected!:myself.

| bogdan324 explică:

Ba tot ce ai zis nu e adevarat,e invers, adicatu sugi, esti fan gayber si etc...

| bogdan324 explică:

Si cu asta am incheiat, nu ma mai uit la batranelul de tine

| bogdan324 explică:

Ok ma,tu ma faci prost si tu nici nu ai altceva de facut decat criticat, daca esti mai bun fa tu un comic, sa vad cat de bun este

| bogdan324 explică:

Vad ca nu mai ai replica, acum nu te mai dai smecher

| myself a răspuns:

Bai daca nu ai ceva interesant de postat nu posta.retard-o-man

| myself a răspuns:

Bogdane, daca te'ai nascut curu' vacii nu am ce sa-ti fac asa ca dispari distrusu'le http://myfacewhen.com/3/

| myself a răspuns:

Wow bogdane radiezi de prostie...si numai vorbi de mata la a3-a ca se supara si poate nu te mai lasa sa stai pana la 9 seara la tv

| myself a răspuns:

Dap.ce sa mai ...copil nascut prematur pe wc hai ca nu imi mai pierd timpul cu toti expiratii bafta http://myfacewhen.com/251/

| myself a răspuns:

oh go on numai spune... chiar asa crezi? am comentat pentru ca ceea ce ai facut tu e praf...si nu sunt fan gayber cum sunt alti disperati de p aici si app ti'am mai spus :nu e frum sa vb de mata la pers a3-a asa ca bft la supt pentru bani de buzunar in continuare

| myself a răspuns:

oh go on bine hai ca nu imi mai pierd timpu cu topicu' asta de toata jena(daca il puneai pe gayber fara boxu alb mai ziceam...)si nu imi mai bat capu'cu batuti de viata ca tine asa ca dispari, ti'as fi zis si simplu prost dar ar fi o insulta pentru restul prostilor din lume...deci simplu iti spun: ia'ti alta viata

| BeFree2001 a răspuns:

Tare