| ITstul a întrebat:

Uitati-va la asta si cititi toate comentariile si spuneti ce parere aveti =))
http://www.youtube.com/watch?v=tU0dLn67l2Q

24 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

"Orice sculă are instrucţiunile sale de utilizare, şi, dacă ai ghinion, intri în zona de accidente" laughing

| Ea12345 a răspuns:

laughing Absolul genial. Mortala faza cu,, orice scula are riscurile ei".

| hSh3ad a răspuns:

Tânărul om...
Cred că murea de durere laughing

| RAY a răspuns:

Proasta natie de oameni mai suntem....Auzi tu! Sa cari saci de grau cu p sculata laughing)))). Sau poate l-o fi vazut vreo vecina mai aratoasa cum cara sacul, si i-o fi zis : "Vecine, vrei sa te ajut?! " Si parciu, de'! Sa fie cocosel :..."Asta doamna?! Stati linistita, ca-l iau pe p

| BogdanelululTheGodfather a răspuns:

Eu cred ca se prefacea ca sacul e nevasta-sa si cand a ajuns in erectie, i-a dat drumul sa nu ramana gravida.

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns:

AHArolling on the floor)... Deci el era tanar la 52 de ani?

| Ovydiw a răspuns:

O stiu e cam veche, dar a ramas tot la fel de amuzanta:))
Uite aici inca una super tare in care iti zic ca mori de ras:)) :
http://www.youtube.com/watch?v=joTy93RhzIk

Răspuns utilizator avertizat
| MCRgurl a răspuns (pentru Ovydiw):

De-aia se duc femeile la fotbal laughing

| Ovydiw a răspuns (pentru MCRgurl):

Da e super tare video, ramane ala cu ea goalalaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ovydiw):

Inca si-a mai ridicat pantaloni sa vada totilaughing

| Ovydiw a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai da, laughing Probabil a vrut sa zica:
- Na ma luati-o toti!laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ovydiw):

rolling on the floor

| LittleMønster a răspuns:

Cât de penibil e să apari la ştiri cu aşa ceva.laughing
Ăla are materialul de proastă calitate.laughing))

| YourFrinedlyNeighborhoodAtheistman a răspuns:

Părerea mea e că prea puţini ştiu că penisul nu-i nici os şi nici muşchi, e ţesut spongios.

| Dangel a răspuns:

Uita-te si la asta si spune-mi ce parere ai =))

http://www.youtube.com/watch?v=OeNJ0kj4mLI&feature=related

Daca vrei iti mai trimit video-uri de 1 milion de ori mai faine

| мαяιηα a răspuns:

rolling on the floor Cata prostie..Cum dracu sa ti se scoale asa pur si simplu? Sau cine stie.o fi vazut'o pe tata Maria cum se imbaia dupa casa laughing))

| Ea12345 a răspuns (pentru мαяιηα):

Nu vreau sa par atotstiutoare, dar da, se,, scoala" pur si simplu, chiar si fara un stimul exterior(atat ziua, cat si noaptea). happy

| мαяιηα a răspuns (pentru Ea12345):

Chiar nu stiamhee hee Ms ca m'ai informat ca sa nu ma mai mir pe viitor laughingwinking

| Ea12345 a răspuns (pentru мαяιηα):

Cu placere. >big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Ea12345 a răspuns (pentru ITstul):

Absolut. De asta am specificat stimulii exteriori. Totul era in capul lui. Vreo amintire,, umeda", ceva laughing

Răspuns utilizator avertizat
| cokkooo a răspuns:

Wtf? cum sa ti se fractureze penisul? laughing