| BlackListed a întrebat:

Umpic de suport va rog.
https://youtu.be/omMKEb_5lfQ

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Mda, interesant cat de cat cu toate ca sunt doar povesti happy
Oricum iti dau un sfat prietenesc: sa nu faci clipuri prea lungi in viitor ca va fi plicisitor si nu te va urmari nimeni! Asta a fost OK! happy

| BlackListed explică (pentru lpavel):

Mersi de raspuns. Am sa incerc sa nu depasesc 5 minute de video.

| lpavel a răspuns (pentru BlackListed):

Cu placere! Asa sa faci happy

6 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

"Umpic" de dictionar nu vrei?
E gratis.

| BlackListed explică (pentru justanotheruser99):

Inainte de litera p si b se pune intotdeauna m, exista doar cateva exceptii in limba romana unde se poate folosii n! Oricum mi-ar prinde bine un dictionar daca tu tot nu il folosesti pe al tauwinking

| justanotheruser99 a răspuns (pentru BlackListed):

Http://scri.ro/un-pic-sau-umpic-696.html
Gramatica nu e punctul tau forte, nu? :> Regula aceea e adevarata, insa "um.pic" nu exista, ma rog, inca nu, dar cine stie? La cat de des il foloseste lumea e posibil sa ocupe un loc in DEX cat de curand.
PS: Ma intreb cum de robotul nu ti-a corectat tie greseala asta...
http://imgur.com/ElJI6wv

| CutiePieMarzia a răspuns:

"Multumes"... "Umpic"... gramatica de nota 10