| Bot a întrebat:

Un bărbat e găsit întins și mort in desŸert dar cu un rucsac in spate.
Cum a murit bărbatul?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Categoria se numeste Trivia/Amuzante inteligento! Bot posteaza trivia aici.Cat despre intrebare...nu i s-a deschis parasuta.

14 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

De batranete, saracul mos sad

Răspuns utilizator avertizat
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Cu grija

| Cireașăăăă a răspuns:

A luat otrava? nu stiu big grin

| TheBlackCrystal a răspuns:

Pai cred ca el d'a aruncat dintr'un balon cu aer cald in care se mai aflau si alti oameni. El as sarit pentru ca balonul era prea greu si nu mai aveau saci de nisip deci daca nu sarea toti ar fi murit.Eu zic ca a murit la impactul cu solul cand a aterizat jos din balonul cu are cald! FUNDA PLZZZZ!

| TheBlackCrystal a răspuns:

Pai cred ca el d'a aruncat dintr'un balon cu aer cald in care se mai aflau si alti oameni. El as sarit pentru ca balonul era prea greu si nu mai aveau saci de nisip deci daca nu sarea toti ar fi murit.Eu zic ca a murit la impactul cu solul cand a aterizat jos din balonul cu are cald! FUNDA PLZZZZ! Aaaaaa si cred ca in rucsac avea ceva greu pentru a mai usura balonul!

| Anonimus905 a răspuns:

De la otrava unui sarpe care l-a muscat

| Holocaust a răspuns (pentru Anonimus905):

Cred ca otrava aia.se numeste

venin.-.-

| Anonimus905 a răspuns (pentru Holocaust):

Sorry,nu am fost atent cand am scris

| alex942 a răspuns:

De sete sau la muscat un sarpe cu veninwinking

| Alexandra_7889 a răspuns:

Auzi in ce scoala esti sau liceu :O:O?
waitingwaitingwaitingwaiting

| Noobzio a răspuns:

A murit cu rucsacul in spate laughing

| Emo0Angel0Black0 a răspuns:

A fost ucis de fiare salbatice sau a murit de cald sau acum murit de sete,sau a murit de foame,sau a facut infract, sau i s-a facut ra si s-a lovit cand a cazut, sau a vazut o femeie goala.