| anonim_4396 a întrebat:

Un comic despre rahatul romanesc:
http://i.imgur.com/LJHGD.jpg
Si, ca sa fie intrebare, ce parere aveti despre comic si cat par are un sarpe? :-?

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Pralină a răspuns:

Tare amuzant, miai cam facut greata cu rahatul ala marolaughing...

| Cretaker a răspuns:

Nu uita s'o pui pe Tumblr.

| SaintJimmy a răspuns:

Ai ieşit foarte bine în poza de la al patrulea cadru.

| FaraNumeNuoah a răspuns:

Până acum era rahatul turcesc, acum este ăla românesc!
De ce copiezi in halu' ăsta?!

| hdsa87sdvd a răspuns:

Cel mai scrabos comic pe care l-am vazut...

| PurePoison a răspuns:

Scarbos! tu chiar n-ai ce face?straight face

| NeVeR4NeVeR a răspuns:

Frate e amuzant 2Scarbos dar nu m-ea facut greata sau sila...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Spuneti-mi ce am plagiat! Hai, spuneti-mi! Mhn24 avea el t*rfa la el in fata, avea rahat romanesc?! Hai spuneti-mi ce am plagiat!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Futu-ti mortii m-ati de copil de 10 ani prost ce esti bai retardardultesti un poponar cu drag al tau anonim.