| Michaela89 a întrebat:

Un comic facut din plictiseala. Stiu ca e urat, dar care e parerea voastra?
http://i.imgur.com/QcQpc.jpg

Răspuns Câştigător
| Rapture a răspuns:

Da. Ai dreptate. E urat.

15 răspunsuri:
| PinguinuL a răspuns:

Daca stii ca e urat, de ce il postezi?

| BlackVeil a răspuns:

Ciorba de mucus...

| sabilopod a răspuns:

Maaaars la comics! http://i.imgur.com/x6Mbr.jpg

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Naspa.

| DudaYeah a răspuns:

Acum pe bune, tu ne iei de prosti? de ce l-ai mai portat daca e un... nu stiu sigur ce e. ca sa te faci de ras? straight face prostia la unii ma infioara

| BOOBZen a răspuns:

Am fost si eu in cauza asta,am facut o idiotenie de primul` comic si i-am dezgustat pe toti... goldfishKrissy te intelege! Stii, oi fi facut si eu o porcarie de comic, dar...

Tot e naspa!

| Rapture a răspuns:

Serios? Am luat funda? laughing

| PufuleţiCuCaramel a răspuns:

1.Scuze că-ţi zic, dar e urât!
2.Categoria Comics e ceva mai sus!

| Michaela89 explică:

L-am postat pentru ca e primul comic si am recunoscut ca e urat, dar ma gandeam ca poate va place.Dar sa stiti ca criticile voastre nu ma vor opri.Si va multumesc pentru ele.

Răspuns utilizator avertizat
| mdany a răspuns:

Mda.Atunci mai bine hai sa ne uitam la videouri cu Gastin Bibar.Ce...mai bine nu scriu.

| XxXxN0Sm0kIn6xXxX a răspuns:

Nu e comic in primul rand.:I
E un desen facut la vrajeala
Puteai sal pui la CATEGORIA COMICS:!
Http://i.imgur.com/x6Mbr.jpg

| SandraxD a răspuns:

Urat. Scuze happy