| MyFavoriteAvatar a întrebat:

Un elefant se legana pe o panza de paianjen si findca ea, nu se rupea a mai chemat un elefant!

Răspuns Câştigător
| Fiction a răspuns:

Inca-l cant inainte s-adorm... -_-

10 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Ma simt ca si cum as avea 5 ani acum big grin

| DaVà a răspuns:

Il candtam la gradinita...

| Frunziix3 a răspuns:

crying imi aminteste de atunci cand mergeam prin parc si cantam cantecul asta.Mi-ai readus amintirile.
*plange de fericire*
crying

| CARMENCITA a răspuns:

Ma mir ca mai stie cineva cantecul acesta.Nu prea e amuzant si e cam aiurea.Probabil paianjenul era un superpaianjen ca superman si panza lui era dintr-un metal extraterestru de putea tine un elefant sau mai multi.Care e intrebarea?

| CARMENCITA a răspuns:

Ma mir ca mai stie cineva cantecul acesta.Nu prea e amuzant si e cam aiurea.Probabil paianjenul era un superpaianjen ca superman si panza lui era dintr-un metal extraterestru de putea tine un elefant sau mai multi.

| epurel a răspuns:

Remember this lil' song, acum sunt emotionat si am amintiri placute :-)

| Andyy005 a răspuns:

Doi elefanti se leganau pe o panza de paianjen si findca ea, nu se rupea au mai chemat un elefant! -_-"

| ᎦʉɮȤҿℜθ a răspuns:

4 elefanti, se leganau, pe o panza de paianjen si fiinda ea, nu se rupea, au mai chemat un elefant!

| Callme a răspuns:

3! 3 elefanti se leganau pe o panza de paianjen si fiindca ea, nu se rupea, au mai chemat un elefant!
blushing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spider-man was there!