| bleakk a întrebat:

"Un elefant se legana pe o panza de paianjen si pentru ca nu se rupea, a mai chemat un elefant.Doi elefanti se leganau pe o panza de paianjen, (...)"
M-am intrebat totusi:de ce au elefantii ca scop ruperea panzei de paianjen?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau au facut-o de dragul de a nu li se mai afisa jackPot-ul de la pacanele pe cantar, no?

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Am tras cu urechea si ce crezi ca discutau? Ca sigurul lor scop in viata, se refera la a-i faca in ciuda Paianjenului. Sper sa reusesti sa tii secret acest secret.

| LoveSleep a răspuns:

Se face pânza...se-ngrașă elefantul.

| AirănMeidăn a răspuns:

Pentru ca nu se rupea

| Exilee a răspuns:

Dar cine a zis ca au un scop?

| bleakk explică (pentru Exilee):

Cum sa n-aiba...nu vezi ca se aduna tot mai multi ca nu au reusit INCA sa rupa panza, deci asta e scopul cred eu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru bleakk):

Sau au facut-o de dragul de a nu li se mai afisa jackPot-ul de la pacanele pe cantar, no?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Elefanții rup pănze de păienjeni pentru că altfel s-ar destabiliza echilibrul universului. Spre exemplu, dacă elefanții nu ar mai rupe pânze de păienjeni atunci am rupe noi frigărui de mamuți în lămâi ca să îndulcim viorile chitrilor, plus că minusurlie din gura ta ar ciopârți cupola de cristal din război și am clocoti în apă rece din cauza asta, pe lângă asta am sorbi o cloșcă de piper până am fi mutați în chiftele și am face stele în scule până la testosteron de tutun și cel mai rău ar fi că am dospi minciună cu Alaska în sirop de vene vânăte din hormoni de pulpe.

| lumeaimizicefane a răspuns:

Pentru ca li se rupe